Boty Frank Wright jsou v současnosti světově proslulý pojem ve světě obuvi. Obuv Frank Wright má velmi bohatou historii. První řádky spojené s počátky značky Frank Wright se datují rokem 1885. Od tohoto roku boty Frank Wright obouvali slavní královští kavalíři z Chelsea v Londýně. Značka Frank Wright se rozvíje i nadále. V průběhu poválečných 60. let dvacátého století byla výroba přesunuta do anglického Ketteringu. Značka nadále inovovala své boty. V té době se stala velmi známou proslulých ulicích Carnaby Street v Londýně.

BOTY FRANK WRIGHT E-SHOP
Zobrazit všechny Boty Frank Wright

V 70. a 80. letech se značka Frank Wright pokusila oslovit novou škálu zákazníků – mladé. Tento marketingový tah se velmi zdařil a boty Frank Wright se definitivně stali jedněmi z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších bot v celé Anglii. Dnes značka Frank Wright oslovuje nejen mladé publikum a to po celém světě. Konkurence je ovšem nesmírně silná. Ať už jsou to velmi oblíbené boty Bugatti nebo nekonvenční značka Converse, jejíž tenisky Converse obouvají miliony lidí po celém světě a další značky. Boty Frank Wright – prodejní místa najdete na tomto odkazu.

Jeden z nejvýznamějších architektů 19. a 20. století Frank Lloyd Wright inspiroval obuvnickou značku Frank Wright nejen v designech své obuvi, ale také v názvu značky.